Zamów próbkę


Dotknij, zanim wybierzesz - wielkie zmiany małym kosztem

Zakupy przez internet to jedno z największych ułatwień dla naszego codziennego życia. Takie możliwości daje Ci także nasz sklep internetowy. Podłogi, wykładziny, dywany i akcesoria, które znajdziesz na naszej stronie dokładnie opisaliśmy, aby dać Ci pełną wiedzę na temat ich cech, właściwości i zastosowania.Mamy jednak świadomość, że nawet najlepsze zdjęcia nie oddadzą w pełni wyglądu oferowanych przez nas produktów. Dlatego dajemy Ci możliwość zamówienia próbek. Dzięki nim sprawdzisz czy wybrany przez Ciebie dywan jest wystarczająco miękki w dotyku, a panel faktycznie pasuje do Twoich mebli.

Jest przynamniej 7 powodów, dla których warto zamówić próbki przed podjęciem decyzji o zakupie:

1. Fotografia nie oddaje w pełni kolorystyki wybranego pokrycia podłogowego - ten sam produkt może wyglądać zupełnie inaczej na różnych monitorach.

2. Podczas zakupów najlepiej kierować się nie tylko zmysłem wzroku, ale i dotyku. Chociaż na ekranie zobaczysz jak wygląda struktura powierzchni danego produktu, nie będziesz w stanie poczuć jego faktury. Taką możliwość dadzą Ci zamówione do domu próbki.

3. Trzymając próbkę w ręku, możesz sprawdzić czy wybrany model pasuje do Twoich mebli i pozostałych elementów wystroju.

4. Dużo łatwiej rozmawiać z bliskimi o remoncie, gdy każdy domownik będzie miał okazję obejrzeć próbkę i wyrazić swoją opinię.

5. To koszt niższy niż myślisz – za jedną próbkę o wymiarach 20 cm x 20 cm zapłacisz tylko 5,99 zł.

6. Zamawiając kilka próbek masz możliwość porównania różnych koncepcji Twojego wnętrza.

7. Jeśli wciąż wahasz się czy pokryć posadzkę panelami, czy wyłożyć podłogę wykładziną - próbki wybranych paneli laminowanych, wykładzin dywanowych i elastycznych* będą przydatne przy podjęciu decyzji.

8. Próbki możesz zamówić bez wychodzenia z domu – dostarczymy je poprzez wybrany przez Ciebie sposób dostawy. Możesz również zaoszczędzić wybierając opcję bezpłatnego odbioru w najbliższym salonie KOMFORT - Znajdź swój najbliższy sklep.

*Jeśli szukasz podłogi drewnianej - zapraszamy do sklepu stacjonarnego. W naszych salonach obejrzysz duże próbniki, które – w przeciwieństwie do niewielkich sampli - są w stanie oddać bogatą strukturę drewna.