baner
baner
baner
 
baner
 
baner
Sprawdź więcej w sklepie:
Wągrowiec, Kcyńska 56
baner

Komfort w zasięgu ręki!

 

 

Zapraszamy na Urodzinową Promocję do naszego sklepu w Wągrowcu przy ul. Kcyńskiej 56! Chcesz zmienić wystrój swojego mieszkania, ale nie wiesz od czego zacząć? Zacznij od podłogi! W dniach 11-13 kwietnia przyjdź do sklepu Komfort w Wągrowcu. Tylko tam znajdziesz najlepsze podłogi w najlepszych cenach!

Sklep Komfort w Wągrowcu przy ulicy Kcyńskiej 56 to źródło wnętrzarskich inspiracji i najnowszych trendów, dzięki którym z łatwością zaaranżujesz każdą przestrzeń. Niezależnie więc od stylu wnętrza w Komforcie można znaleźć odpowiednio dopasowane podłogi i dodatki.

Urodzinowa promocja to wyjątkowa okazja, aby poznać atrakcyjną ofertę i skorzystać z niesamowitych promocji. Specjalnie z tej okazji przygotowano ofertę promocyjną -15% na produkty nieprzecenione (Promocja -15% obowiązuje w dniach 11-13.04.2019 tylko w sklepie KOMFORT w Wągrowcu ul. Kcyńska. Rabat -15% nie dotyczy usług, produktów objętych innymi promocjami, produktów zamieszczonych w gazetkach i oznaczonych „OKAZJA”. Szczegóły w regulaminie.)

Sieć Sklepów Komfort dokłada wszelkich starań, aby zakupy w naszym sklepie były łatwe i wygodne. Asortyment został podzielny na strefy: podłóg twardych, dywanów, wykładzin oraz drzwi. Dla każdej ze stref z kolei został opracowany inny sposób ekspozycji by ułatwić wybór. Unikatowy koncept został stworzony w oparciu o trendy wzornicze i kolorystyczne, parametry techniczne, funkcje użyteczności oraz poziomy cen. Każdy Klient ma więc zagwarantowany najlepszy dostęp do najwyższej jakości produktów, niezależnie od zasobności portfela.

 

Zapraszamy!

baner

Regulamin oferty: KLIKNIJ