Dostawa

Dostawa do najbliższego sklepu 0 zł!

Produkty zakupione w Sklepie Internetowym KOMFORT można odebrać w dowolnym, wskazanym wcześniej salonie KOMFORT na terenie całej Polski.

 

Rodzaj dostawy

Produkty zakupione w sklepie internetowym KOMFORT można odebrać w dowolnym, wskazanym wcześniej sklepie KOMFORT na terenie całej Polski (sprawdź adresy). Oferujemy również dostawę do domu (wyłącznie na terenie Polski).

Sposób dostawy

 • odbiór osobisty w sklepiebezpłatnie,
 • transport sklepowy – jeśli w miejscu zamieszkania Klienta lub najbliższej okolicy znajduje się sklep KOMFORT – dla produktów o długości przekraczającej 2,30 m lub wadze powyżej 20 kg,
 • przesyłka kurierska (paczki nadajemy w ciagu 24h od zaksięgowania wpłaty) – dla produktów o długości nie przekraczającej 2,30 m i wadze do 20 kg,
 • odbiór z paczkomatu (dostarczenie do paczkomatu planowane w następnym dniu roboczym po skompletowaniu zamówienia) - dla wybranych produktów z branży akcesoria, wycieraczek i mat oraz dywaników (o długości nie przekraczającej 70 cm i wadze do 5 kg).

 Koszt transportu

 • Koszt transportu sklepowego jest uzależniony od odległości miejsca dostawy od najbliższego sklepu Komfort.
  Cena transportu zależy od sklepu, który realizuje transport. Ceny transportu sklepowego w swoim mieście można sprawdzić wybierając najbliższy sklep z listy naszych placówek. Przy transporcie sklepowym oferujemy usługę wnoszenia - znajdź najbliższy sklep i sprawdź cennik wnoszenia.
 • Koszt transportu kurierem dla produktów standardowych wynosi 20 zł brutto (maksymalna długość przesyłki to 2,30 m).
  W przypadku zamówienia więcej niż jednego produktu koszt transportu kurierem jest ustalany indywidualnie. Odbierając towar od kuriera bądź z transportu sklepowego Kupujący jest zobowiązany do sprawdzenia, czy przesyłka nie posiada uszkodzeń powstałych podczas transportu.
 • Koszt dostawy do paczkomatu wynosi 10 zł brutto.
  Koszty dostawy są wyliczane automatycznie, indywidualnie dla każdego zamówienia, na podstawie zaznaczonego na mapce adresu przesyłki. Sklep Internetowy KOMFORT zastrzega sobie, że ostateczna cena transportu może ulec zmianie w porównaniu z ceną wyliczoną przez automat podczas składania zamówienia.
W razie wątpliwości prosimy o kontakt z konsultantem Infolinii: 801 30 11 30*.
* Opłata jak za połączenie lokalne zgodnie z opłatą przewidzianą przez operatora sieci komórkowej wg aktualnego cennika