Raty Pół na Pół

Zapłać połowę teraz, a połowę możesz zapłacić za pół roku bez dodatkowych kosztów!

 

W ramach naszej promocji  możesz kupić dowolny produkt płacąc 50% ceny od razu, a drugie pół po pół roku bez żadnych kosztów (kredyt 0%).

Klienci sklepu internetowego mogą skorzystać z promocji wybierając odbiór osobisty i płatnośc przy odbiorze.*

 

Przykład:

Dla propozycji kredytu na zakup towarów i usług z karencją 5 miesięcy w spłacie, oferowanego przez Santander Consumer Bank S.A. z siedzibą we Wrocławiu, dla propozycji „TERAZ PŁACISZ 50% CENY TOWARU, A RESZTĘ W KREDYCIE ZA PÓŁ ROKU” wyliczenia na podstawie przykładu reprezentatywnego na dzień 4.10.2017 r. są następujące: cena towaru 1500,00 zł; wpłata własna 750,00 zł, całkowita kwota kredytu 750,00 zł, stała stopa oprocentowania 0%, Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania (RRSO) 0%, całkowity koszt kredytu 0 zł, całkowita kwota do zapłaty 750,00 zł, czas obowiązywania umowy 6 miesięcy, wysokość 1 raty płatnej po okresie karencji wynoszącym 5 miesięcy, w 6 miesiącu obowiązywania umowy wynosi 750,00 zł. Propozycja kredytu dotyczy umów zawartych w terminie od dnia 26.10.2017 r. do dnia 03.01.2018 r.

Sklepy KOMFORT S.A. występujący w roli pośrednika kredytowego sporządza i zawiera umowy o kredyt na zakup towarów i usług w imieniu i na rzecz Santander Consumer Bank S.A. z siedzibą we Wrocławiu, wydaje Formularz Informacyjny, przyjmuje oświadczenia o odstąpieniu od umowy kredytu oraz udziela wyjaśnień dotyczących treści wymienionych dokumentów. Niniejsza propozycja nie jest ofertą w rozumieniu art. 66 Kodeksu Cywilnego.

Decyzja o przyznaniu i warunkach kredytu z uwzględnieniem oceny aktualnej sytuacji Klienta zostanie podjęta przez Santander Consumer Bank S.A.

Promocja trwa do 3.01.2018r.

Promocja jest dostępna tylko w Santander Consumer Bank S.A.

 

*Opcja płatności przy odbiorze jest możliwa w przypadku zakupu gotowych produktów. Nie jest dostępna przy produktach ciętych z rolki tj. wykładzin i chodników.