O firmie

 

Od ponad 20 lat oferujemy klientom na polskim rynku pokrycia podłogowe: panele laminowane, podłogi drewniane, wykładziny i dywany. Znamy się na tym, robimy to od tylu lat. 

Nasz styl

Kolory, wzory i faktury to coś co lubimy najbardziej. Nasi kupcy docierają w najdalsze zakątki świata w poszukiwaniu ciekawych i wyjątkowych produktów na każdą kieszeń. Inspirują nas nowe trendy, odważne rozwiązania i połączenia barw. Wszystko to starannie selekcjonujemy z myślą o polskich klientach. 
Przez ponad 20 lat obecności na rynku poznaliśmy miliony Polaków - tych, co urządzają małe mieszkania, okazałe domy czy apartamenty, tych, którzy cenią sobie wyrafinowane wzornictwo lub minimalizm i stawiają na funkcjonalność, bo spodziewają się przyjścia na świat dzieci. Przygotowujemy nasze kolekcje i sprowadzamy materiały z całego świata z myślą o wszystkich tych potrzebach.

Historia

Początki firmy sięgają 1992 roku. Obecnie posiadamy ponad 100 sklepów, wśród których znajdują się salony własne oraz prowadzone w systemie franczyzowym. Nasze sklepy znajdują się w dużych i średnich miastach na terenie całego kraju. Średnia powierzchnia jednego sklepu wynosi 1000 m2, co pozwala na wyeksponowanie szerokiej gamy produktów, dzięki temu wszystkie potrzebne materiały i akcesoria podłogowe Klienci znajdują pod jednym dachem. W centrum Polski posiadamy nowoczesne centrum logistyczne o powierzchni 11000 m2.

Rozwój

Jesteśmy jedną z najszybciej rozwijających się firm w Polsce. W 2015 roku w kieleckiej Galerii Echo otworzyliśmy pierwszy salon zaaranżowany w całkowicie nowatorskiej formule, uwzględniającej m.in. rozwiązania multimedialne, stanowiska edukacyjne, a w miejscu punktów kasowych komfortową Strefę Obsługi Klienta. W najbliższym czasie planujemy otworzyć kolejne sklepy w 20 nowych lokalizacjach.

Ludzie

Najlepsze produkty trafiają do domów naszych Klientów dzięki naszym pracownikom. Dzisiaj to grupa ponad 1000 osób.
Kupcy, wybierający produkty od dostawców na całym świecie, którzy troszczą się o wzornictwo, różnorodność i jakość – to oni decydują o asortymencie, który znajdzie się w najnowszych kolekcjach.
Logistycy, dbający o dostarczenie towarów do sklepów lub bezpośrednio do domów Klientów bezpiecznie i na czas.
Pracownicy sklepów i doradcy, którzy posiadają szeroką wiedzę na temat sprzedawanych przez nas produktów. To dzięki nim Komfort wielokrotnie był nagradzany Godłem Jakości Obsługi dla firmy, która wychodzi naprzeciw oczekiwaniom swoich Klientów.