baner

03-06 kwietnia
GDAŃSK,GDYNIA,
WEJHEROWO,
PRUSZCZ GDAŃSKI

baner
baner
 
baner
 

baner
Sprawdź więcej w sklepie:
Nowy Targ, Ludźmierska 26A
baner

Komfort w zasięgu ręki!

Zapraszamy na Wielkie Otwarcie do naszego sklepu w Nowym Targu Chcesz zmienić wystrój swojego mieszkania, ale nie wiesz od czego zacząć? Zacznij od podłogi! W dniach 26 – 29 czerwca przyjdź do sklepu Komfort w Nowym Targu. Tylko tam znajdziesz najlepsze podłogi w najlepszych cenach!

Sklep Komfort w Nowym Targu przy ulicy Ludźmierskiej 26A to źródło wnętrzarskich inspiracji i najnowszych trendów, dzięki którym z łatwością zaaranżujesz każdą przestrzeń. Niezależnie więc od stylu wnętrza w Komforcie można znaleźć odpowiednio dopasowane podłogi i dodatki.

Wielkie Otwarcie to wyjątkowa możliwość, aby poznać atrakcyjną ofertę i skorzystać z niesamowitych promocji. Specjalnie z tej okazji przygotowano ofertę promocyjną -20% na produkty nieprzecenione (z wyłączeniem produktów przecenionych lub oznaczonych „najlepsza cena”. Szczegóły w regulaminie).

Sieć Sklepów Komfort dokłada wszelkich starań, aby zakupy w naszym sklepie były łatwe i wygodne. Asortyment został podzielny na strefy: podłóg twardych, dywanów, wykładzin oraz drzwi. Dla każdej ze stref z kolei został opracowany inny sposób ekspozycji by ułatwić wybór. Unikatowy koncept został stworzony w oparciu o trendy wzornicze i kolorystyczne, parametry techniczne, funkcje użyteczności oraz poziomy cen. Każdy Klient ma więc zagwarantowany najlepszy dostęp do najwyższej jakości produktów, niezależnie od zasobności portfela.

 

Zapraszamy!

baner

Regulamin oferty: KLIKNIJ