Zamów drzwi w Sklepach Komfort, a montaż otrzymasz za 1zł!

Promocja obowiązuje od 23.04 do 04.06 2019 r. 

Więcej informacji znajdziesz w regulaminie.

 

1. Promocja obowiązuje dla zamówień złożonych w terminie 23.04– 4.06.2019. Montaż 1 zł brutto z VAT 8% lub 23% (wg instrukcji).

2. Montażem w cenie promocyjnej 1 zł objęte są drzwi wewnętrzne znajdujące się w ofercie produktowej sklepu KOMFORT w okresie 23.04-4.06.2019, z wyłączeniem drzwi przesuwnych i łamanych (składanych), zewnętrznych i zewnętrznych wewnątrz-klatkowych.

3. Montaż drzwi za 1 zł obejmuje zakres: montaż ościeżnicy w przygotowanym przez klienta otworze, osadzenie i wyregulowanie skrzydła, montaż klamki i zamka. Wszystkie materiały montażowe dostarcza klient.

4. Montaż za 1zł nie obejmuje usług demontażu starych ościeżnic, podcinania skrzydła drzwiowego, wiercenia otworów wentylacyjnych, utylizacji starych ościeżnic i drzwi i obróbki tynkarskiej. W razie gdy opisane powyżej prace są niezbędne do wykonania poprawnego montażu, wówczas Montażysta poinformuje o tej okoliczności Klienta i o cenie powyższych usług. Klient po otrzymaniu powyższej informacji może odstąpić od umowy lub zlecić dalszy montaż po zapłaceniu ceny o której mowa w zdaniu poprzednim.

5. Montaż możliwy jest tylko na terenie Polski.

6. Towar zakupiony w promocji „Montaż za 1 zł” nie podlega rabatowaniu.

7. Montaż klamki jest uwzględniony w cenie promocyjnej.

8. Montażu dokonuje firma współpracująca z KOMFORT.

9. Jeżeli czas realizacji zamówienia (dostawy) zamówionych produktów przekracza okres trwania Promocji, uczestnik nie traci prawa do skorzystania z Promocji. Warunkiem jest złożenie zamówienia w dni oznaczone w punkcie 2 niniejszego regulaminu.

10. Cena 1 zł za montaż dotyczy jednego kompletu: skrzydło wraz z ościeżnicą i klamką. Jeżeli Klient kupuje więcej kompletów cena montażu jest wielokrotnością ww. ceny. Przykład: jeżeli Klient kupuje 3 skrzydła, to za montaż ich wszystkich płaci 3 zł, a nie 1 zł.

11. Koszt dostawy i transportu – wg cennika KOMFORT.

12. Promocja obejmuje wszystkie sklepy stacjonarne sieci KOMFORT.