Układamy podłogi

Większość produktów kupowanych w sklepach KOMFORT wymaga montażu. Jeżeli potrzebujesz fachowej pomocy przy instalacji, to w każdym naszym salonie możesz zlecić wykonanie usługi, jakiej potrzebujesz.


Montażyści dokonają bezpłatnego* pomiaru oraz przygotują kosztorys wszystkich prac i materiałów.

Pamiętaj!

Kupując produkty wraz z usługą montażu płacisz o 12% mniej, dzięki obowiązującej uldze na towary przeznaczone do budownictwa mieszkaniowego. Pozwala to na uzyskanie 8% stawki VAT zarówno na montowany produkt, jak i na usługę (w przypadku układania podłóg w pomieszczeniach mieszkalnych).
 
 
PRZYKŁAD: Panele kosztują 39,00 zł za m2. Potrzebne jest 50 m2. Wartość zakupu to 1950,00 zł. Przy skorzystaniu z usługi montażu, po przeliczeniu stawki VAT, koszt zakupu paneli wyniesie zaledwie 1712,20 zł
OSZCZĘDNOŚĆ - aż 237,80 zł!
 
  • Świadczona przez nas usługa montażu zapewnia dodatkowo pełną gwarancję na zakupione produkty (oraz ich montaż). Możesz mieć pewność, że podłoga położona przez montażystów z KOMFORT spełni swoje zadanie przez lata.
  • Usługa montażowa jest objęta systemem ratalnym. O szczegóły dotyczące usługi pytaj sprzedawców w sklepie lub zadzwoń na Infolinię: 801 30 11 30.
  • Czas oczekiwania na montaż to ok. 2-7 dni roboczych**, a czas jego wykonania (w większości przypadków) nie przekracza 1 dnia.
  • Dla usługi montażu został ustalony minimalny koszt. Szczegółowe informacje znajdują się w poszczególnych placówkach handlowych.
Sprawdź koszt montażu w Twoim sklepie!

Kompleksowej wyceny montażu dokona nasz pracownik podczas pomiaru pomieszczenia.
     
* Koszt usługi "Pomiar" jest odliczany od wartości usługi montażu w przypadku skorzystania z usług montażystów KOMFORT.
**W przypadku dużej liczby zleceń czas ten może się wydłużyć, o czym poinformuje Państwa pracownik sklepu.