baner
baner
baner
 
baner
baner
baner
baner
baner
 
baner
Sprawdź więcej w sklepie:
ŁOWICZ, aleja Sienkiewicza 9
baner

Komfort w zasięgu ręki!

Zapraszamy na wielkie otwarcie sklepu w Łowiczu. Chcesz zmienić wystrój swojego mieszkania, ale nie wiesz od czego zacząć? Zacznij od podłogi! W dniach 28 listopada – 1 grudnia przyjdź do sklepu Komfort w Łowiczu. Tylko tam znajdziesz najlepsze podłogi w najlepszych cenach!

Nowy sklep Komfort w Łowiczu (al. Sienkiewicza 9) to źródło wnętrzarskich inspiracji i najnowszych trendów, dzięki którym z łatwością zaaranżujesz każdą przestrzeń. Niezależnie więc od stylu wnętrza w Komforcie można znaleźć odpowiednio dopasowane podłogi i dodatki.

Wielkie otwarcie to wyjątkowa okazja, aby poznać atrakcyjną ofertę i skorzystać z wyjątkowych promocji. Specjalnie z tej okazji przygotowano ofertę promocyjną -20% na wszystkie produkty nieprzecenione (rabat nie łączy się z innymi promocjami i nie dotyczy usług).

Sieć Sklepów Komfort dokłada wszelkich starań, aby zakupy w nowym sklepie były łatwe i wygodne. Asortyment został podzielny na strefy: podłóg twardych, dywanów, wykładzin oraz drzwi. Dla każdej ze stref z kolei został opracowany inny sposób ekspozycji by ułatwić wybór. Unikatowy koncept został stworzony w oparciu o trendy wzornicze i kolorystyczne, parametry techniczne, funkcje użyteczności oraz poziomy cen. Każdy Klient ma więc zagwarantowany najlepszy dostęp do najwyższej jakości produktów, niezależnie od zasobności portfela.

Zapraszamy!

baner

Regulamin oferty: KLIKNIJ