baner
baner
baner
 
baner
 
baner
Sprawdź więcej w sklepie:
Gorzów Wielkopolski, Piłsudskiego 57
baner

Komfort w zasięgu ręki!

Zapraszamy na Wielkie Otwarcie naszego sklepu w Gorzowie Wielkopolskim przy ul. Piłsudskiego 57 w zupełnie nowej aranżacji! Chcesz zmienić wystrój swojego mieszkania, ale nie wiesz od czego zacząć? Zacznij od podłogi! W dniach 20 – 23 marca przyjdź do sklepu Komfort w Gorzowie Wielkopolskim. Tylko tam znajdziesz najlepsze podłogi w najlepszych cenach!

Sklep Komfort w Gorzowie Wielkopolskim przy ulicy Piłskudskiego 57 to źródło wnętrzarskich inspiracji i najnowszych trendów, dzięki którym z łatwością zaaranżujesz każdą przestrzeń. Niezależnie więc od stylu wnętrza w Komforcie można znaleźć odpowiednio dopasowane podłogi i dodatki.

Wielkie otwarcie to wyjątkowa okazja, aby poznać atrakcyjną ofertę i skorzystać z niesamowitych promocji. Specjalnie z tej okazji przygotowano ofertę promocyjną -20% na wszystkie produkty nieprzecenione (rabat nie łączy się z innymi promocjami i nie dotyczy usług).

Sieć Sklepów Komfort dokłada wszelkich starań, aby zakupy w naszym sklepie były łatwe i wygodne. Asortyment został podzielny na strefy: podłóg twardych, dywanów, wykładzin oraz drzwi. Dla każdej ze stref z kolei został opracowany inny sposób ekspozycji by ułatwić wybór. Unikatowy koncept został stworzony w oparciu o trendy wzornicze i kolorystyczne, parametry techniczne, funkcje użyteczności oraz poziomy cen. Każdy Klient ma więc zagwarantowany najlepszy dostęp do najwyższej jakości produktów, niezależnie od zasobności portfela.

 

Zapraszamy!

baner

Regulamin oferty: KLIKNIJ