Drzwi w Komfort!

 
baner drzwi
Czas na drzwi?

Wybór drzwi zewnętrznych lub wewnętrznych to istotna decyzja mająca wpływ na komfort życia domowników. Stanowią one wizytówkę domu i powinny zachęcać do poznania otoczenia, w którym spędzasz ważne chwile swojego życia.

Odpowiednio dopasowane drzwi dobrej jakości zapewnią Ci poczucie dobrze zaaranżowanej przestrzeni i pomogą zadbać o Twoje bezpieczeństwo.

Kiedy będziesz wybierać idealne drzwi do swojego wnętrza, zwróć uwagę na kilka ważnych cech:

materiał, z którego zostały wykonane drzwi.
Każdy z nich charakteryzuje inny współczynnik przenikania ciepła oraz inna izolacyjność akustyczna. Drewno, PCV lub metal to tworzywa, które różnią się właściwościami;

wymiary drzwi powinny być nie tylko dopasowane do szerokości i wysokości pomieszczenia.
W przypadku drzwi zewnętrznych muszą spełniać też odpowiednie wymogi techniczne, jakim podlegają budynki. Przy wyborze drzwi zewnętrznych ważna jest również ich grubość;

wymiary ościeżnicy, które zależą od grubości ściany oraz położenia otworu drzwiowego. Podstawowym kryterium różnicującym ościeżnice jest ich konstrukcja –stała lub regulowana;

konstrukcję drzwi, odpowiadającą Twoim upodobaniom.
Możesz zdecydować się m.in. na drzwi z przeszkleniami, drzwi z naświetlami, drzwi z dekoracyjnymi wzorami lub nowoczesne drzwi bez ozdób.

Nie musisz być specjalistą, aby podjąć najlepszą decyzję! Sprzedawcy sieci KOMFORT doradzą Ci, jakie drzwi oraz klamki wybrać i które rozwiązania sprawdzą się u Ciebie najlepiej.
Zmierzą niezbędne parametry i pomogą w montażu zakupionych produktów, jeśli tego potrzebujesz. W sklepach stacjonarnych KOMFORT możesz wybierać spośród szerokiej gamy drzwi oraz akcesoriów drzwiowych. Czekają na Ciebie produkty firm: POL-SKONE, INVADO, NOMET i VDS.

Przy zakupie wybranych modeli INVADO w sieci sklepów KOMFORT oferujemy montaż drzwi za 1 zł. 

 

Promocja Invado