Drzwi

drzwi
Drzwi

photo


Wybór drzwi zewnętrznych lub drzwi wewnętrznych to trudne zadanie. Warto, abyś w trakcie poszukiwań swoich wymarzonych drzwi, wziął pod uwagę takie cechy, jak:

Wymiary drzwi – standardowe szerokości skrzydła drzwi to 80, 90 i 100 cm, a minimalna wysokość to 200 cm. Przy wyborze drzwi zewnętrznych ważna jest również ich grubość.

Wymiary ościeżnicy – zależą od grubości ściany oraz położenia otworu drzwiowego.

Materiał, z którego zostały wykonane drzwi – drewno, PCV lub metal mają różne właściwości termo- i hydroizolujące, do tego lepiej lub gorzej blokują dźwięki czy chronią przed włamywaczami.

Konstrukcja drzwi – w zależności od Twojego gustu możesz wybrać m.in. drzwi z przeszkleniami, drzwi z naświetlami, drzwi z dekoracyjnymi wzorami lub nowoczesne drzwi bez ozdób. Na końcu pozostaje wybrać klamkę, która będzie pasować wizualnie do drzwi i do wnętrza…

Brzmi skomplikowanie? Na szczęście KOMFORT oferuje Ci wyjątkową pomoc – kompleksowy zakres usług. Po pierwsze, w sklepach stacjonarnych KOMFORT dostępna jest szeroka gama drzwi oraz akcesoriów drzwiowych, wśród których z pewnością znajdziesz coś dla siebie. Czekają na Ciebie produkty następujących firm:

• POL-SKONE,

• Invado,

• Nomet,

• VDS.

Po drugie, nasi sprzedawcy doradzą, jakie drzwi oraz klamki sprawdzą się u Ciebie najlepiej, a specjaliści dokonają pomiaru i (jeśli chcesz) pomogą w montażu zakupionych produktów. Tobie pozostaje wybrać odpowiednią kolorystykę drzwi oraz… planować dalszy wystrój swojego wspaniałego mieszkania.

Jeśli masz jakieś pytania lub wątpliwości, zapraszamy do kontaktu! Skorzystaj z naszego formularza kontaktowego.


Rabat nie łączy się z innymi promocjami.