Co nowego w serwisie

Zobacz jak zmieniliśmy naszą stronę,

aby urządzanie Twojego domu stało się prawdziwą przyjemnością.

Prezentacja produktów

Decydując się na wybór produktu wiemy, jak ważne jest poznanie jego szczegółów. Teraz możesz zobaczyć szczegóły w powiększeniu, sprawdzić dostępne inspiracje a także zobaczyć, jak będzie się prezentował dany produkt w wybranym wnętrzu.

 

Przeliczanie potrzebnych ilości, warianty transportu, produkty dodatkowe, o których warto pamiętać? Wszystko w jednym miejscu w zasięgu ręki.

Inspiracje

KOMFORT promuje i kreuje najnowsze trendy. Dzięki inspiracjom możesz dobrać produkty do stylu, który jest Ci najbliższy. Podpowiadamy jaki produkt najlepiej pasuje do wybranego wnętrza oraz jak zastąpić najmodniejszy produkt tańszą alternatywą. 

Wizualizacja

Twoje wnętrze -  Twój styl.

Kochamy indywidualistów. Baw się kolorami, zmieniaj podłogi i dywany według własnych upodobań. Efekt końcowy jest w Twoich rękach. Możesz go wysłać na maila, pokazać znajomym na facebooku, porównać najlepsze aranżacje i kupić podłogę, która będzie Cię cieszyć przez lata.

Porównanie produktów

Przy takiej ilości podłóg i pokryć podłogowych decyzje nie są oczywiste. Doskonale to rozumiemy. Dlatego stworzyliśmy możliwość porównywania parametrów produktów w jednym miejscu. Oglądając produkty zwracaj uwagę na ikonkę plusa sygnalizującą możliwość dodania produktu do porównania. Po wybraniu produktów wybierz ikonkę porównaj produkty w prawym górnym rogu obok koszyka. Możesz porównywać dowolną liczbę produktów żeby znaleźć właśnie ten jeden, najlepszy dla Ciebie.

Dotknij, zanim wybierzesz - zamów próbkę

Nie wiesz, którą podłogę wybrać, a na monitorze wszystkie wyglądają podobnie? Mamy dla Ciebie rozwiązanie!

Oto trzy powody, dla których warto zamówić próbkę produktu:

1. Zdjęcie oglądane na monitorze nie oddaje w pełni kolorystyki ani struktury powierzchni – próbnik trzymany w dłoni rozwieje wszystkie wątpliwości
2. Przed zakupem wymarzonej podłogi warto sprawdzić, czy jej kolor pasuje do mebli i ulubionych dodatków.
3. Porozmawiaj z bliskim o remoncie – łatwiej będzie podjąć decyzję o wyborze podłogi, jeśli każdy domownik obejrzy próbnik.
Nawet jeśli korzystasz z pomocy architekta wnętrz, to przy szerokim wyborze pokryć podłogowych trzeba rozważyć różne warianty. Przymierzenie próbek w pomieszczeniu pomoże Ci przekonać się, z którą podłogą czujesz się najlepiej.