Wykładziny Dywanowe /  Centaure Szary

Wykładzina dywanowa Centaure Szary

kod produktu : 291184

54,99 zł/m2

 • skład:  Poliamid
 • dostępność:

  produkt dostępny

  sprawdź dostępność w sklepach

m2

Do powierzchni pomieszczenia warto dodać około 5% zapasu na potrzeby montażu podłogi.

Tolerancja szerokości wykładziny to +/- 1% szerokości.

oblicz powierzchnię pomieszczenia

Cena zamówienia:

274,95

Możesz ten produkt kupić na raty.
Oblicz raty

Wykładzina Centaure Szary - Opis produktu

 

Szara wykładzina pętelkowa na podkładzie z juty syntetycznej, przeznaczona do stosowania w obiektach użyteczności publicznej o dużym natężeniu ruchu. Poliamidową wykładzinę dywanową CENTAURE 2000 można montować na schodach, jest odporna na meble na kółkach i nadaje się na ogrzewanie podłogowe, a także nie strzępi się w miejscu cięcia. Co ważne, ma atest trudnozapalności (warunkiem jest przyklejenie na podłożu betonowym) z klasą palności określoną jako Cfl-s1. Ten kolor występuje również w szerokości 5 m.

Usługi, które możesz wybrać przy zakupie.

Szczegóły produktu

 • grubość:  5   mm
 • kolor:  Szary
 • powłoka ochronna:  Brak
 • gwarancja producenta:  2 lat
 • kraj pochodzenia:  Francja

Potrzebujesz również

Informacja o zwrotach

Zgodnie z obowiązującymi przepisami Klient ma prawo odstąpić od umowy sprzedaży bez podania jakiejkolwiek przyczyny, w ciągu 14 dni od dnia, w którym Klient lub osoba trzecia wskazana przez niego (inna niż przewoźnik) weszła w fizyczne posiadanie towarów.


Odstąpienie od umowy przez Klienta nie jest możliwe w przypadku zakupu towarów o właściwościach określonych według specyfikacji przez Klienta w złożonym przez niego zamówieniu – np ciętych pod wzór podany przez Klienta lub obszywanych wg zamówienia Klienta


Składając zamówienie na wykładzinę Klient przyjmuje do wiadomości, że zamówiony przez niego towar zostaje docięty przez Sklepy Komfort S.A. na specjalne i indywidualne zamówienie Klienta. Taki towar posiada szczególne właściwości i w związku z tym nie jest możliwa rezygnacja ze złożonego zamówienia, zaś otrzymany towar nie podlega zwrotowi. Nie uchybia to jednakże przepisom o rękojmi za wady zakupionego towaru.