Wykładziny Dywanowe /  Sirius Szary

Wykładzina dywanowa Sirius Szary

kod produktu : 434994

129,00 zł/m2

m2

Do powierzchni pomieszczenia warto dodać około 5% zapasu na potrzeby montażu podłogi.

Tolerancja szerokości wykładziny to +/- 1% szerokości.

Cena zamówienia:

516,00

Możesz ten produkt kupić na raty.
Oblicz raty

Wykładzina Sirius Szary - Opis produktu

 

Unikatowa wykładzina dywanowa Sirius stanowi najwyższą jakość w kolekcji Invictus. Jej ciemnoszary kolor sprawi,  że Twoje wnętrza stanie się wyjątkowo eleganckie. Zyskasz również wrażenie głębi, które idealnie skomponuje się z ciemną bądź jasną kolorystyką ścian. Wprowadź aksamitną delikatność do swojej sypialni i pozwól swoim stopom zanurzyć się w jej długim (20,5 mm) runie. Strzyżone, polipropylenowe włókna typy saxon jest odporne na zaplamienie i nie ugniata się. Trwałość kolorów zapewnia opatentowana technologia barwienia przędzy iVinci. Produkt dostępny tylko w Sklepach KOMFORT!

Usługi, które możesz wybrać przy zakupie.

Szczegóły produktu

  • grubość:  20,5   mm
  • kolor:  Szary
  • powłoka ochronna:  Brak
  • gwarancja producenta:  2 lat
  • kraj pochodzenia:  Belgia

Informacja o ofercie i zwrotach

Zdjęcia towarów zamieszczone na stronie Sklepu przedstawiają faktyczny produkt. W zależności od ustawień monitora, jakim posługuje się Klient, kolorystyka zdjęć towaru (w szczególności intensywność koloru oraz odcień) zamieszczonych na stronie Sklepu mogą różnić się nieco od rzeczywistej.

Zgodnie z obowiązującymi przepisami Klient ma prawo odstąpić od umowy sprzedaży bez podania jakiejkolwiek przyczyny, w ciągu 14 dni od dnia, w którym Klient lub osoba trzecia wskazana przez niego (inna niż przewoźnik) weszła w fizyczne posiadanie towarów.


Odstąpienie od umowy przez Klienta nie jest możliwe w przypadku zakupu towarów o właściwościach określonych według specyfikacji przez Klienta w złożonym przez niego zamówieniu – np ciętych pod wzór podany przez Klienta lub obszywanych wg zamówienia Klienta


Składając zamówienie na wykładzinę Klient przyjmuje do wiadomości, że zamówiony przez niego towar zostaje docięty przez Sklepy Komfort S.A. na specjalne i indywidualne zamówienie Klienta. Taki towar posiada szczególne właściwości i w związku z tym nie jest możliwa rezygnacja ze złożonego zamówienia, zaś otrzymany towar nie podlega zwrotowi. Nie uchybia to jednakże przepisom o rękojmi za wady zakupionego towaru.