Wykładziny Dywanowe /  Montello Szary

Wykładzina dywanowa Montello Szary

kod produktu : 440006

34,95 zł/m2

44,99 zł / m2

m2

Do powierzchni pomieszczenia warto dodać około 5% zapasu na potrzeby montażu podłogi.

Tolerancja szerokości wykładziny to +/- 1% szerokości.

Cena zamówienia:

139,80

Możesz ten produkt kupić na raty.
Oblicz raty

Wykładzina Montello Szary - Opis produktu

Montello to niespotykanie miękka i delikatna wykładzina dywanowa. Doskonale sprawdzi się w sypialni lub pokoju dziecięcym, gdzie wyciszy pomieszczenie, nada mu przytulności i ciepła. Wykładzina ta dzięki swej sprężystej strukturze amortyzuje upadki i tłumi hałas. Montello w szarym kolorze to stylowe rozwiązanie nadające wnętrzu elegancji, odpowiednie dla aranżacji nowoczesnych jak i klasycznych.

Usługi, które możesz wybrać przy zakupie.

Szczegóły produktu

  • grubość:  10,5   mm
  • kolor:  Szary
  • powłoka ochronna:  Brak
  • gwarancja producenta:  2 lat
  • kraj pochodzenia:  Belgia

Informacja o ofercie i zwrotach

Zdjęcia towarów zamieszczone na stronie Sklepu przedstawiają faktyczny produkt. W zależności od ustawień monitora, jakim posługuje się Klient, kolorystyka zdjęć towaru (w szczególności intensywność koloru oraz odcień) zamieszczonych na stronie Sklepu mogą różnić się nieco od rzeczywistej.

Zgodnie z obowiązującymi przepisami Klient ma prawo odstąpić od umowy sprzedaży bez podania jakiejkolwiek przyczyny, w ciągu 14 dni od dnia, w którym Klient lub osoba trzecia wskazana przez niego (inna niż przewoźnik) weszła w fizyczne posiadanie towarów.


Odstąpienie od umowy przez Klienta nie jest możliwe w przypadku zakupu towarów o właściwościach określonych według specyfikacji przez Klienta w złożonym przez niego zamówieniu – np ciętych pod wzór podany przez Klienta lub obszywanych wg zamówienia Klienta


Składając zamówienie na wykładzinę Klient przyjmuje do wiadomości, że zamówiony przez niego towar zostaje docięty przez Sklepy Komfort S.A. na specjalne i indywidualne zamówienie Klienta. Taki towar posiada szczególne właściwości i w związku z tym nie jest możliwa rezygnacja ze złożonego zamówienia, zaś otrzymany towar nie podlega zwrotowi. Nie uchybia to jednakże przepisom o rękojmi za wady zakupionego towaru.