Wykładziny Dywanowe /  Carnival Biały

Wykładzina dywanowa Carnival Biały

kod produktu : 395387

119,00 zł/m2

m2

Do powierzchni pomieszczenia warto dodać około 5% zapasu na potrzeby montażu podłogi.

Tolerancja szerokości wykładziny to +/- 1% szerokości.

Cena zamówienia:

476,00

Możesz ten produkt kupić na raty.
Oblicz raty

Wykładzina Carnival Biały - Opis produktu

Najnowsze trendy często promują śnieżną biel na podłodze. Unikalna wykładzina dywanowa CARNIVAL sprawi, że z radością wyskoczysz z łóżka, aby zanurzyć stopy w gęstym, długim runie typu shaggy. Mimo swej grubości może być stosowana na ogrzewanie podłogowe, więc jej powierzchnia przywita użytkownika miłym ciepłem. Tę wykładzinę możesz zamontować w pokoju dziennym, ale sypialnia jest jej najlepszym przeznaczeniem.

Usługi, które możesz wybrać przy zakupie.

Szczegóły produktu

  • grubość:  31,5   mm
  • kolor:  Biały
  • powłoka ochronna:  Brak
  • gwarancja producenta:  2 lat
  • kraj pochodzenia:  Belgia

Potrzebujesz również

Informacja o ofercie i zwrotach

Zdjęcia towarów zamieszczone na stronie Sklepu przedstawiają faktyczny produkt. W zależności od ustawień monitora, jakim posługuje się Klient, kolorystyka zdjęć towaru (w szczególności intensywność koloru oraz odcień) zamieszczonych na stronie Sklepu mogą różnić się nieco od rzeczywistej.

Zgodnie z obowiązującymi przepisami Klient ma prawo odstąpić od umowy sprzedaży bez podania jakiejkolwiek przyczyny, w ciągu 14 dni od dnia, w którym Klient lub osoba trzecia wskazana przez niego (inna niż przewoźnik) weszła w fizyczne posiadanie towarów.


Odstąpienie od umowy przez Klienta nie jest możliwe w przypadku zakupu towarów o właściwościach określonych według specyfikacji przez Klienta w złożonym przez niego zamówieniu – np ciętych pod wzór podany przez Klienta lub obszywanych wg zamówienia Klienta


Składając zamówienie na wykładzinę Klient przyjmuje do wiadomości, że zamówiony przez niego towar zostaje docięty przez Sklepy Komfort S.A. na specjalne i indywidualne zamówienie Klienta. Taki towar posiada szczególne właściwości i w związku z tym nie jest możliwa rezygnacja ze złożonego zamówienia, zaś otrzymany towar nie podlega zwrotowi. Nie uchybia to jednakże przepisom o rękojmi za wady zakupionego towaru.