Wykładziny Dywanowe /  Capri Zielony

Wykładzina dywanowa Capri Zielony

kod produktu : 209704

59,99 zł/m2

m2

Do powierzchni pomieszczenia warto dodać około 5% zapasu na potrzeby montażu podłogi.

Tolerancja szerokości wykładziny to +/- 1% szerokości.

Cena zamówienia:

239,96

Możesz ten produkt kupić na raty.
Oblicz raty

Wykładzina Capri Zielony - Opis produktu

Łatwo rozjaśnić pokój dzienny lub sypialnię wykładziną CAPRI, zieloniutką jak świeża trawa. Ta polipropylenowa wykładzina dzięki filcowemu podkładowi zapewni ciepło na podłodze, może też być stosowana na ogrzewanie podłogowe. Mięsiste runo typu shaggy będzie ozdobą nowoczesnego wnętrza, a jeśli jej dotkniesz, to miło Cię zaskoczy jej miękkość. Można ją również dociąć do dowolnego kształtu i obszytą położyć w charakterze dywanika przed łóżkiem.

Usługi, które możesz wybrać przy zakupie.

Szczegóły produktu

  • grubość:  22   mm
  • kolor:  Zielony
  • wzór:  Jednokolorowe
  • powłoka ochronna:  Brak
  • włókno:  Syntetyczne
  • gwarancja producenta:  2 lat
  • kraj pochodzenia:  Holandia

Potrzebujesz również

Inspiracja dla wnętrza

  • Powiew wiosny

    Powiew wiosny

Informacja o ofercie i zwrotach

Zdjęcia towarów zamieszczone na stronie Sklepu przedstawiają faktyczny produkt. W zależności od ustawień monitora, jakim posługuje się Klient, kolorystyka zdjęć towaru (w szczególności intensywność koloru oraz odcień) zamieszczonych na stronie Sklepu mogą różnić się nieco od rzeczywistej.

Zgodnie z obowiązującymi przepisami Klient ma prawo odstąpić od umowy sprzedaży bez podania jakiejkolwiek przyczyny, w ciągu 14 dni od dnia, w którym Klient lub osoba trzecia wskazana przez niego (inna niż przewoźnik) weszła w fizyczne posiadanie towarów.


Odstąpienie od umowy przez Klienta nie jest możliwe w przypadku zakupu towarów o właściwościach określonych według specyfikacji przez Klienta w złożonym przez niego zamówieniu – np ciętych pod wzór podany przez Klienta lub obszywanych wg zamówienia Klienta


Składając zamówienie na wykładzinę Klient przyjmuje do wiadomości, że zamówiony przez niego towar zostaje docięty przez Sklepy Komfort S.A. na specjalne i indywidualne zamówienie Klienta. Taki towar posiada szczególne właściwości i w związku z tym nie jest możliwa rezygnacja ze złożonego zamówienia, zaś otrzymany towar nie podlega zwrotowi. Nie uchybia to jednakże przepisom o rękojmi za wady zakupionego towaru.