Wycieraczki /  Welcome Home Wood Slats

Wycieraczka Welcome Home Wood Slats

kod produktu : 432575

89,99 zł/szt

Cena zamówienia:

89,99

Możesz ten produkt kupić na raty.
Oblicz raty

Wycieraczka Welcome Home Wood Slats - Opis produktu

 

Oryginalność i efektowność - to cechy, które najlepiej opisują ten produkt. Nie musisz martwić się o zabłocone, zalane podłogi. Wycieraczka doskonale poradzi sobie z nieczystościami przenoszonymi na podeszwach butów. Jest odporna na przebarwienia i zatarcia, a kolor pozostanie piękny i żywy na długie lata.

Usługi, które możesz wybrać przy zakupie.

Szczegóły produktu

  • gwarancja producenta:  2 lat
  • kraj pochodzenia:  Stany zjednoczone

Informacja o ofercie i zwrotach

Zdjęcia towarów zamieszczone na stronie Sklepu przedstawiają faktyczny produkt. W zależności od ustawień monitora, jakim posługuje się Klient, kolorystyka zdjęć towaru (w szczególności intensywność koloru oraz odcień) zamieszczonych na stronie Sklepu mogą różnić się nieco od rzeczywistej.

Zgodnie z obowiązującymi przepisami Klient ma prawo odstąpić od umowy sprzedaży bez podania jakiejkolwiek przyczyny, w ciągu 14 dni od dnia, w którym Klient lub osoba trzecia wskazana przez niego (inna niż przewoźnik) weszła w fizyczne posiadanie towarów.


Odstąpienie od umowy przez Klienta nie jest możliwe w przypadku zakupu towarów o właściwościach określonych według specyfikacji przez Klienta w złożonym przez niego zamówieniu – np ciętych pod wzór podany przez Klienta lub obszywanych wg zamówienia Klienta


Składając zamówienie na wykładzinę Klient przyjmuje do wiadomości, że zamówiony przez niego towar zostaje docięty przez Sklepy Komfort S.A. na specjalne i indywidualne zamówienie Klienta. Taki towar posiada szczególne właściwości i w związku z tym nie jest możliwa rezygnacja ze złożonego zamówienia, zaś otrzymany towar nie podlega zwrotowi. Nie uchybia to jednakże przepisom o rękojmi za wady zakupionego towaru.