Trawy /  Trawa Preston Zielony

Trawa Trawa Preston Zielony

kod produktu : 431590

15,99 zł/m2

  • skład:  Polipropylen
  • dostępność:

    produkt dostępny

    sprawdź dostępność w sklepach

m2
Cena zamówienia:

63,96

Możesz ten produkt kupić na raty.
Oblicz raty

Trawa Trawa Preston Zielony - Opis produktu

 

Trawnik, którego nie trzeba kosić, ani nawozić to marzenie wielu ogrodników. W tej chwili jest to możliwe dzięki trawie syntetycznej Preston, która imituje naturalną murawę. Od teraz trawnik będzie prosty w utrzymaniu oraz odporny na działanie pogody. Produkt może być ułożony w dowolnie wybranym miejscu. Jej wysokie na 4 mm runo będzie zachwycało soczystą zielenią przez długie lata i pozwoli Ci na chwilę odprężenia.

Usługi, które możesz wybrać przy zakupie.

Szczegóły produktu

  • waga runa:  300
  • gwarancja producenta:  2 lat
  • kraj pochodzenia:  Holandia

Potrzebujesz również

Informacja o ofercie i zwrotach

Zdjęcia towarów zamieszczone na stronie Sklepu przedstawiają faktyczny produkt. W zależności od ustawień monitora, jakim posługuje się Klient, kolorystyka zdjęć towaru (w szczególności intensywność koloru oraz odcień) zamieszczonych na stronie Sklepu mogą różnić się nieco od rzeczywistej.

Zgodnie z obowiązującymi przepisami Klient ma prawo odstąpić od umowy sprzedaży bez podania jakiejkolwiek przyczyny, w ciągu 14 dni od dnia, w którym Klient lub osoba trzecia wskazana przez niego (inna niż przewoźnik) weszła w fizyczne posiadanie towarów.


Odstąpienie od umowy przez Klienta nie jest możliwe w przypadku zakupu towarów o właściwościach określonych według specyfikacji przez Klienta w złożonym przez niego zamówieniu – np ciętych pod wzór podany przez Klienta lub obszywanych wg zamówienia Klienta


Składając zamówienie na wykładzinę Klient przyjmuje do wiadomości, że zamówiony przez niego towar zostaje docięty przez Sklepy Komfort S.A. na specjalne i indywidualne zamówienie Klienta. Taki towar posiada szczególne właściwości i w związku z tym nie jest możliwa rezygnacja ze złożonego zamówienia, zaś otrzymany towar nie podlega zwrotowi. Nie uchybia to jednakże przepisom o rękojmi za wady zakupionego towaru.