Trawy /  Trawa Havana Zielony

Trawa Trawa Havana Zielony

kod produktu : 434242

69,99 zł/m2

m2
Cena zamówienia:

139,98

Możesz ten produkt kupić na raty.
Oblicz raty

Trawa Trawa Havana Zielony - Opis produktu

 

Trawa o soczystej zielonej barwie w każdą, nawet najbrzydszą pogodę przypomni o pięknym, słonecznym lecie. Została wykonana z wysokiej jakości włókien polipropylenowych, jest również łatwa do zamontowania. Wykładzina będzie się pięknie prezentowała na balkonie, tarasie lub na Twoim patio. Włókno jest odporne na działanie promieni słonecznych, nie blaknie. Produkt posiada atest bezpieczeństwa i jest odporny na warunki atmosferyczne.

Usługi, które możesz wybrać przy zakupie.

Szczegóły produktu

  • waga runa:  900
  • gwarancja producenta:  2 lat
  • kraj pochodzenia:  Holandia

Inspiracja dla wnętrza

  • Z trawą na tarasie

    Z trawą na tarasie

  • Zabawy na tarasie

    Zabawy na tarasie

Informacja o ofercie i zwrotach

Zdjęcia towarów zamieszczone na stronie Sklepu przedstawiają faktyczny produkt. W zależności od ustawień monitora, jakim posługuje się Klient, kolorystyka zdjęć towaru (w szczególności intensywność koloru oraz odcień) zamieszczonych na stronie Sklepu mogą różnić się nieco od rzeczywistej.

Zgodnie z obowiązującymi przepisami Klient ma prawo odstąpić od umowy sprzedaży bez podania jakiejkolwiek przyczyny, w ciągu 14 dni od dnia, w którym Klient lub osoba trzecia wskazana przez niego (inna niż przewoźnik) weszła w fizyczne posiadanie towarów.


Odstąpienie od umowy przez Klienta nie jest możliwe w przypadku zakupu towarów o właściwościach określonych według specyfikacji przez Klienta w złożonym przez niego zamówieniu – np ciętych pod wzór podany przez Klienta lub obszywanych wg zamówienia Klienta


Składając zamówienie na wykładzinę Klient przyjmuje do wiadomości, że zamówiony przez niego towar zostaje docięty przez Sklepy Komfort S.A. na specjalne i indywidualne zamówienie Klienta. Taki towar posiada szczególne właściwości i w związku z tym nie jest możliwa rezygnacja ze złożonego zamówienia, zaś otrzymany towar nie podlega zwrotowi. Nie uchybia to jednakże przepisom o rękojmi za wady zakupionego towaru.