Dywany /  Trio Limonka

Dywan Trio Limonka

kod produktu : 434216

39,00 zł/szt

89,00 zł / szt

 • kolor:  Wielokolorowy
 • skład:  Heat set/heat set frise
 • dostępność:

  produkt dostępny

  sprawdź dostępność w sklepach

Cena zamówienia:

39,00

Możesz ten produkt kupić na raty.
Oblicz raty

Dywan Trio Limonka - Opis produktu

TRIO. Rozmiar 80 x 120 cm. Ten niewielki dywan utrzymany w intensywnych kolorach idealnie sprawdzi się w dziecięcym pokoju o niedużej powierzchni. Jego wesoły wzór zachęci do zabawy i ożywi wnętrze. Dzięki włóknom z których jest wykonany, wykazuje dużą sprężystość, jest odporny na udeptywanie, łatwy do czyszczenia, odporny na zaplamienia i ścieranie. Nie traci kolorów pod wpływem słońca czy częstego czyszczenia. Jest odpowiedni dla alergików. W przypadku mniejszych dywanów zaleca się stosowanie maty antypoślizgowej, która ułożona pod dywanem sprawi, że pozostanie on na swoim miejscu.

Usługi, które możesz wybrać przy zakupie.

Szczegóły produktu

 • typ:  Dywan gładki
 • kolor:  Wielokolorowy
 • wysokość runa:  info Wysokość runa: 8 mm
 • ciężar całkowity:  info Ciężar całkowity: 1.830 g/m2
 • gwarancja producenta:  2 lat
 • kraj pochodzenia:  Polska

Informacja o ofercie i zwrotach

Zdjęcia towarów zamieszczone na stronie Sklepu przedstawiają faktyczny produkt. W zależności od ustawień monitora, jakim posługuje się Klient, kolorystyka zdjęć towaru (w szczególności intensywność koloru oraz odcień) zamieszczonych na stronie Sklepu mogą różnić się nieco od rzeczywistej.

Zgodnie z obowiązującymi przepisami Klient ma prawo odstąpić od umowy sprzedaży bez podania jakiejkolwiek przyczyny, w ciągu 14 dni od dnia, w którym Klient lub osoba trzecia wskazana przez niego (inna niż przewoźnik) weszła w fizyczne posiadanie towarów.


Odstąpienie od umowy przez Klienta nie jest możliwe w przypadku zakupu towarów o właściwościach określonych według specyfikacji przez Klienta w złożonym przez niego zamówieniu – np ciętych pod wzór podany przez Klienta lub obszywanych wg zamówienia Klienta


Składając zamówienie na wykładzinę Klient przyjmuje do wiadomości, że zamówiony przez niego towar zostaje docięty przez Sklepy Komfort S.A. na specjalne i indywidualne zamówienie Klienta. Taki towar posiada szczególne właściwości i w związku z tym nie jest możliwa rezygnacja ze złożonego zamówienia, zaś otrzymany towar nie podlega zwrotowi. Nie uchybia to jednakże przepisom o rękojmi za wady zakupionego towaru.