Dywany /  Star Bands

Dywan Star Bands

kod produktu : 413062

49,00 zł/szt

89,00 zł / szt

 • kolor:  Beżowy
 • skład:  Polipropylen-bcf
 • dostępność:

  produkt dostępny

  sprawdź dostępność w sklepach

Cena zamówienia:

49,00

Możesz ten produkt kupić na raty.
Oblicz raty

Dywan Star Bands - Opis produktu

 

STAR. Rozmiar 60 x 110 cm. Mały dywan idealny do kącika wypoczynkowego w salonie. Łagodna kolorystyka z przewagą beżu i delikatny wzór w cienkie paski będą się pięknie prezentować również przy łóżku w sypialni. Polecany do wnętrz urządzonych w nowoczesnym stylu. Może być również kładziony w miejscach, które są szczególnie narażone na brud i wilgoć, takich jak kuchnia czy przedpokój. A to dzięki temu, że wykonany został techniką płaskiego tkania, co oznacza, że nie ma tradycyjnego runa i wszelkie zabrudzenia nie wnikają w jego głąb, a pozostają na powierzchni. Przy małych dywanach zaleca się położenie pod spód maty antypoślizgowej.

Usługi, które możesz wybrać przy zakupie.

Szczegóły produktu

 • typ:  Płaskie tkanie
 • kolor:  Beżowy
 • wysokość runa:  info Płaskie tkanie
 • ciężar całkowity:  info 1.950 g/m2
 • gwarancja producenta:  2 lat
 • kraj pochodzenia:  Belgia

Informacja o ofercie i zwrotach

Zdjęcia towarów zamieszczone na stronie Sklepu przedstawiają faktyczny produkt. W zależności od ustawień monitora, jakim posługuje się Klient, kolorystyka zdjęć towaru (w szczególności intensywność koloru oraz odcień) zamieszczonych na stronie Sklepu mogą różnić się nieco od rzeczywistej.

Zgodnie z obowiązującymi przepisami Klient ma prawo odstąpić od umowy sprzedaży bez podania jakiejkolwiek przyczyny, w ciągu 14 dni od dnia, w którym Klient lub osoba trzecia wskazana przez niego (inna niż przewoźnik) weszła w fizyczne posiadanie towarów.


Odstąpienie od umowy przez Klienta nie jest możliwe w przypadku zakupu towarów o właściwościach określonych według specyfikacji przez Klienta w złożonym przez niego zamówieniu – np ciętych pod wzór podany przez Klienta lub obszywanych wg zamówienia Klienta


Składając zamówienie na wykładzinę Klient przyjmuje do wiadomości, że zamówiony przez niego towar zostaje docięty przez Sklepy Komfort S.A. na specjalne i indywidualne zamówienie Klienta. Taki towar posiada szczególne właściwości i w związku z tym nie jest możliwa rezygnacja ze złożonego zamówienia, zaś otrzymany towar nie podlega zwrotowi. Nie uchybia to jednakże przepisom o rękojmi za wady zakupionego towaru.