Dywany /  Nourison 2000 Bge

Dywan Nourison 2000 Bge

kod produktu : 430941

5 999,00 zł/szt

8 999,00 zł / szt

 • kolor:  Beżowy
 • skład:  Wełna
 • dostępność:

  produkt dostępny

  sprawdź dostępność w sklepach

Cena zamówienia:

5 999,00

Możesz ten produkt kupić na raty.
Oblicz raty

Dywan Nourison 2000 Bge - Opis produktu

NOURISON 2000. Klasyczny dywan idealny do luksusowego salonu lub dużego gabinetu. Efektowny wzór połączony z subtelną kolorystyką, sprawia, że dywan stanowi wyrafinowaną ozdobę wnętrza. Wykonany został z jednego z najbardziej szlachetnych naturalnych materiałów: wełny nowozelandzkiej. Dzięki temu jest nie tylko przyjemnie miękki w dotyku, ale również odporny na odkształcanie. Dodatkowo wełna nie elektryzuje się oraz posiada zdolność chłonięcia wilgoci.  

Usługi, które możesz wybrać przy zakupie.

Szczegóły produktu

 • typ:  Dywan gładki
 • kolor:  Beżowy
 • wysokość runa:  info 12 mm
 • ciężar całkowity:  info 4.800 g/m2
 • gwarancja producenta:  2 lat
 • kraj pochodzenia:  Chiny

Informacja o ofercie i zwrotach

Zdjęcia towarów zamieszczone na stronie Sklepu przedstawiają faktyczny produkt. W zależności od ustawień monitora, jakim posługuje się Klient, kolorystyka zdjęć towaru (w szczególności intensywność koloru oraz odcień) zamieszczonych na stronie Sklepu mogą różnić się nieco od rzeczywistej.

Zgodnie z obowiązującymi przepisami Klient ma prawo odstąpić od umowy sprzedaży bez podania jakiejkolwiek przyczyny, w ciągu 14 dni od dnia, w którym Klient lub osoba trzecia wskazana przez niego (inna niż przewoźnik) weszła w fizyczne posiadanie towarów.


Odstąpienie od umowy przez Klienta nie jest możliwe w przypadku zakupu towarów o właściwościach określonych według specyfikacji przez Klienta w złożonym przez niego zamówieniu – np ciętych pod wzór podany przez Klienta lub obszywanych wg zamówienia Klienta


Składając zamówienie na wykładzinę Klient przyjmuje do wiadomości, że zamówiony przez niego towar zostaje docięty przez Sklepy Komfort S.A. na specjalne i indywidualne zamówienie Klienta. Taki towar posiada szczególne właściwości i w związku z tym nie jest możliwa rezygnacja ze złożonego zamówienia, zaś otrzymany towar nie podlega zwrotowi. Nie uchybia to jednakże przepisom o rękojmi za wady zakupionego towaru.