Dywany /  Haltu Vario Terra/Multi

Dywan Haltu Vario Terra/Multi

kod produktu : 281934

729,00 zł/szt

 • kolor:  Żółty/pomarańczowy
 • skład:  Wełna
 • dostępność:

  produkt dostępny

  sprawdź dostępność w sklepach

Cena zamówienia:

729,00

Możesz ten produkt kupić na raty.
Oblicz raty

Dywan Haltu Vario Terra/Multi - Opis produktu

 

HALTU VARIO TERRA. Rozmiar 120 x 170 cm. Oryginalny, intrygujący, nieoczywisty. Taki dywan to idealny dodatek do nowoczesnych wnętrz, które chcemy wzbogacić wyrazistymi dodatkami. Jego piękna kolorystyka dająca efekt podobny do ombre, będzie cudownym dopełnieniem salonu. Sprawdzi się również w sypialni, czy gabinecie. Wykonany został z wysokiej jakości wełny - szlachetnego surowca, dzięki któremu dywany są miękkie i bardzo miłe w dotyku. jego sprężyste i ciepłe runo będzie zaproszeniem do chodzenia po nim boso.

Usługi, które możesz wybrać przy zakupie.

Szczegóły produktu

 • typ:  Dywan gładki
 • kolor:  Żółty/pomarańczowy
 • wysokość runa:  info 10 mm
 • ciężar całkowity:  info 4.200 g/m2
 • gwarancja producenta:  2 lat
 • kraj pochodzenia:  India

Potrzebujesz również

Informacja o ofercie i zwrotach

Zdjęcia towarów zamieszczone na stronie Sklepu przedstawiają faktyczny produkt. W zależności od ustawień monitora, jakim posługuje się Klient, kolorystyka zdjęć towaru (w szczególności intensywność koloru oraz odcień) zamieszczonych na stronie Sklepu mogą różnić się nieco od rzeczywistej.

Zgodnie z obowiązującymi przepisami Klient ma prawo odstąpić od umowy sprzedaży bez podania jakiejkolwiek przyczyny, w ciągu 14 dni od dnia, w którym Klient lub osoba trzecia wskazana przez niego (inna niż przewoźnik) weszła w fizyczne posiadanie towarów.


Odstąpienie od umowy przez Klienta nie jest możliwe w przypadku zakupu towarów o właściwościach określonych według specyfikacji przez Klienta w złożonym przez niego zamówieniu – np ciętych pod wzór podany przez Klienta lub obszywanych wg zamówienia Klienta


Składając zamówienie na wykładzinę Klient przyjmuje do wiadomości, że zamówiony przez niego towar zostaje docięty przez Sklepy Komfort S.A. na specjalne i indywidualne zamówienie Klienta. Taki towar posiada szczególne właściwości i w związku z tym nie jest możliwa rezygnacja ze złożonego zamówienia, zaś otrzymany towar nie podlega zwrotowi. Nie uchybia to jednakże przepisom o rękojmi za wady zakupionego towaru.