Dywany /  Diamond Dream

Dywan Diamond Dream

kod produktu : 429112

399,00 zł/szt

599,00 zł / szt

 • kolor:  Różowy
 • skład:  Heat set/heat set frise
 • dostępność:

  produkt dostępny

  sprawdź dostępność w sklepach

Cena zamówienia:

399,00

Możesz ten produkt kupić na raty.
Oblicz raty

Dywan Diamond Dream - Opis produktu

 

Każda mała dziewczynka marzy o tym, aby zostać księżniczką. Ten dywan dziecięcy będzie doskonałą inspiracją do wielu zabaw, pozwoli Twojej córce poczuć się jak mała królewna. Jego gęste i sprężyste runo zapewnia komfort chodzenia, a nawet siedzenia czy leżenia, chroniąc również dziecko przed zimnem. Polipropylenowe włókno zabarwione zostało na całej długości, dzięki czemu jest odporne na blaknięcie koloru. Produkt może być stosowany również w pokojach dla dziewczynek ze skłonnością do alergii. 

Usługi, które możesz wybrać przy zakupie.

Szczegóły produktu

 • typ:  Dywan gładki
 • kolor:  Różowy
 • wysokość runa:  info 13 mm
 • ciężar całkowity:  info 3.000 g/m2
 • gwarancja producenta:  2 lat
 • kraj pochodzenia:  Turcja

Informacja o ofercie i zwrotach

Zdjęcia towarów zamieszczone na stronie Sklepu przedstawiają faktyczny produkt. W zależności od ustawień monitora, jakim posługuje się Klient, kolorystyka zdjęć towaru (w szczególności intensywność koloru oraz odcień) zamieszczonych na stronie Sklepu mogą różnić się nieco od rzeczywistej.

Zgodnie z obowiązującymi przepisami Klient ma prawo odstąpić od umowy sprzedaży bez podania jakiejkolwiek przyczyny, w ciągu 14 dni od dnia, w którym Klient lub osoba trzecia wskazana przez niego (inna niż przewoźnik) weszła w fizyczne posiadanie towarów.


Odstąpienie od umowy przez Klienta nie jest możliwe w przypadku zakupu towarów o właściwościach określonych według specyfikacji przez Klienta w złożonym przez niego zamówieniu – np ciętych pod wzór podany przez Klienta lub obszywanych wg zamówienia Klienta


Składając zamówienie na wykładzinę Klient przyjmuje do wiadomości, że zamówiony przez niego towar zostaje docięty przez Sklepy Komfort S.A. na specjalne i indywidualne zamówienie Klienta. Taki towar posiada szczególne właściwości i w związku z tym nie jest możliwa rezygnacja ze złożonego zamówienia, zaś otrzymany towar nie podlega zwrotowi. Nie uchybia to jednakże przepisom o rękojmi za wady zakupionego towaru.